Szkolne Mistrzostwa Drużynowe w Szachach
W dniach 12,13 i 14 listopada 2014 roku w siedzibie Podkarpackiego Centrum Edukacji Nauczycieli odbyły się zawody drużynowe rozgrywki zorganizowane przez
ZW Szkolnego Związku Sportowego w Rzeszowie
w szachach.
ZW Szkolnego Związku Sportowego w Rzeszowie
w szachach.
Współorganizator Mistrzostw
Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie Oddział
w Przemyślu
Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie Oddział
w Przemyślu
Miejsce gry oraz napoje dla uczestników zapewniło PCEN Oddział w Przemyślu
Przy wręczeniu dyplomów uczestniczył
Pan Piotr Pilch Wicedyrektor PCEN
RELACJA
Igrzyska Młodzieży Szkolnej - 12 listopada 2014
Awansowały drużyny:
I. Szkoły Podstawowej Nr 4 w Przemyślu w składzie :
1. Bartłomiej Wac
Awansowały drużyny:
I. Szkoły Podstawowej Nr 4 w Przemyślu w składzie :
1. Bartłomiej Wac
2. Sebastian Wac
3. Dominik Marcinkiewicz
4. Anna Gdula
Opiekun: Iwona Dziedzicka
4. Anna Gdula
Opiekun: Iwona Dziedzicka
II. Szkoły Podstawowej Nr 2 w Przeworsku w składzie:
1. Michał Gąsiorek
2. Karol Zięba
3. Stanisław Maziarz
4. Wiktoria Ruchała
Opeikun: Marian Pieniążek
Wyniki
Zdjęcia
Gimnazjada - 14 listopada 2014
Awansowały do finału wojewódzkiego
I. Gimnazjum Nr 1 w Przeworsku
w składzie
1. Arkadiusz Kiszka
2. Bartosz Gąsiorek
3. Bartłomiej Bogusz
4. Monika Cieleń
Opiekun Janusz Czewiński
Wyniki
Zdjęcia
II. Gimnazjum Stowarzyszenia Absolwentów I LO w Przemyślu
w składzie
1. Paweł Jeżak
2. Bartłomiej Szeląg
3. Grzegorz Pańczuk
4. Weronika Sieńko
5. Michał Kondrat (rezerwa)
Opiekun Maciej Humeniuk
Wyniki
Zdjęcia
Licealiada - 13 listopada 2014
Awansowały:
I. I Liceum Ogólnokształcące w Przemyślu
w składzie:
1. Inga Białowąs
2. Piotr Lewicki
3. Karol Chrzan
4. Justyna Jeżak
Opiekun Paweł Trojan
II. I Liceum Ogólnokształcące w Jarosławiu
w składzie:
1. Philip Gołaszewski
2. Hubert Pajda
3. Kamil Słabicki
4. Gabriela Bury
5. Tomasz Szawłoga
Opiekun Janusz Jankowski
Wyniki
Zdjęcia
Zawody rozgrywano systemem rundowym po 10 minut dla zawodnika.
Sędziowali:
Sędzia główny - Maciej Karasiński
Sędzia rundowy - Janusz Benesz